Informace o produktu:
Kategorie: Chovatelství
Dodavatel:Zopet
Cena:399 Kč

Svetr pro psa je vhodný na podzim Dobře sedí na tělo je velmi pružný Oblékání přes hlavu Krásný design Nášivka s nápisem "Classic" Rolákový střih Praní v pračce při maximální teplotě 30 °C Co všechno u pejska měříme? Obvod hrudníku měříme v nejširším místě hrudníku. Při měření je vhodné pod metr vložit dva prsty, aby obleček nebyl příliš těsný. Délku zad měříme od poloviny krku až po začátek ocásku. Obvod hrudníku Délka zad S 26 - 34 cm 24 cm M 32 - 40 cm 30 cm L 36 - 44 cm 35 cm XL 42 - 50 cm 40 cm


 • Zopet Černá bunda s kožichem pro psa 27 cm
  Zopet Černá bunda s kožichem pro psa 27 cm

  Zimní bunda pro psy odolá nejzákeřnější zimě. Prošitá vrchní část drží výplň pohromadě, pejska rovnoměrně zahřívá a sedí jako ulitá. Šusťák ubrání..

  299.2 Kč
 • Zopet Černá bunda s kožichem pro psa 23 cm
  Zopet Černá bunda s kožichem pro psa 23 cm

  Zimní bunda pro psy odolá nejzákeřnější zimě. Prošitá vrchní část drží výplň pohromadě, pejska rovnoměrně zahřívá a sedí jako ulitá. Šusťák ubrání..

  281.2 Kč
 • Zopet Černá vesta pro psa 22 cm
  Zopet Černá vesta pro psa 22 cm

  Tento psí obleček vnese svěží vítr do šatníku každého pejska. Jeho jednoduchost doplňuje krásu. Celá vestička je ušita z kvalitního šusťáku, který pejska..

  472.5 Kč
 • Zopet Černo-červený obleček pro psa na zip 27 cm
  Zopet Černo-červený obleček pro psa na zip 27 cm

  Tento praktický obleček pro psa je ideální do sychravého počasí. Obleček pro psy je ušitý ze šusťákoviny a z vrchní strany je prošitý. Vnitřní vrstva je tvořena..

  226.8 Kč
 • Zopet Frosty černo-jahodová bunda pro psa 21 cm
  Zopet Frosty černo-jahodová bunda pro psa 21 cm

  Každý pejsek touží být „in“ a tato originální zimní bunda pro psa mu to umožní. Praktické použití materiálu dodává oblečku jedinečnost. Vnější část..

  386.1 Kč© 2018 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.