Informace o produktu:
Kategorie: Chovatelství
Dodavatel:Zopet
Cena:1099 Kč

Pelíšek pro psa se může stát nedílnou součástí interiéru vašeho bytu. Zvláště pokud si potrpíte na skutečně originální kousky. 

Materiál

Pelíšek pro psa je ušitý z impregnované látky a fleecu.

Funkčnost

Díky svým rozměrům je pelíšek vhodný pro menší i větší pejsky. Použitý materiál je velice kvalitní. Do potahu se nezapichují chlupy a materiál je velice snadný na údržbu. Celý pelíšek pro psa je vyplněný dutým vláknem. Pelíšek zaujme zajímavým potiskem ve tvaru psích tlapek a kostiček. V případě potřeby je možné matraci vyprat v pračce na 30°C.


 • Zopet Amy šedo-modrá kukaň pro psa
  Zopet Amy šedo-modrá kukaň pro psa

  Má váš pejsek rád soukromí, klid a pohodu? V takovém případě ho jistě nadchne stylová kukaň pro psa, která je nejen pohodlným pelíškem, ale i místem..

  649 Kč
 • Zopet Coral růžové iglu pro psa z fleecu
  Zopet Coral růžové iglu pro psa z fleecu

  Měkký, pohodlný a zcela originální. Právě takový je tento pelíšek pro psa ve tvaru iglú. Materiál Iglú pro psa je vyrobeno z fleecu a impregnované..

  599 Kč
 • Zopet Coral zelené iglu pro psa z fleecu
  Zopet Coral zelené iglu pro psa z fleecu

  Měkký, pohodlný a zcela originální. Právě takový je tento pelíšek pro psa ve tvaru iglú. Materiál Iglú pro psa je vyrobeno z fleecu a impregnované..

  599 Kč
 • Zopet Ross černá oválná matrace pro psa
  Zopet Ross černá oválná matrace pro psa

  Dopřejte pejskům kvalitní odpočinek na opravdu kvalitní matraci pro psy. Pejsek tak nabere dostatek energie do nového dne. Materiál Matrace pro psa je vyrobena..

  315 Kč© 2019 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.