Krmivo versele-laga complete pro potkany a myši 2kg

Krmivo versele-laga complete pro potkany a myši 2kg

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a doplňky stravy
Dodavatel:Versele-Laga
Cena:479.00 Kč

Kompletní a chutné krmivo z extrudovaných pelet pro potkany a myši - kompletní krmivo. Krmivo Rat Complete zajišťuje tyto funkce:  Dental Care (péče o chrup) U potkanů se mohou občas objevit problémy s chrupem. Obvykle se jedná o přímý důsledek nevhodného krmení, které nedostatečně přispívá k přirozenému obrusu zubů. Tvrdé, křupavé pelety Rat Complete takovýto obrus umožňují.  Vegetables (čerstvá zelenina) Proces extruze umožňuje přidávat do pelet čerstvou zeleninu. Přídavek nejméně 10 % čerstvé zeleniny zajišťuje lahodnou chuť pelet. To v kombinaci s vlákninou a texturou činí z Rat Complete krmivo pro krysy s vysokým stupněm poživatelnosti.  Chicken `n` Fish (kuře a ryba) Živočišné bílkoviny a tuky obsažené v krmivu Rat Complete pocházejí převážně z kuřat a ryb. Kuřata jsou pro svůj vysoký obsah esenciálních aminokyselin nutričně velmi hodnotná a navíc jsou také lehce stravitelná. Ryby jsou zase důležitým zdrojem omega-3 mastných kyselin. * High Protein (vysoký obsah bílkovin)...


 • Krmivo beaphar care pískomil 250g
  Krmivo beaphar care pískomil 250g

  Kompletní superprémiové krmivo pro pískomily. Care+ Pískomil je extrudované super prémiové krmivo. Každá granule má stejné složení, čímž se předchází..

  129.00 Kč
 • Vitakraft emotion complete králík junior 800g
  Vitakraft emotion complete králík junior 800g

  Kompletní prémiové krmivo pro hlodavce. Všechny ingredience, živiny a minerály jsou obsaženy v jedné peletce. Tím se předchází vybírání ze směsi a zajistí se..

  129.00 Kč
 • Krmivo beaphar care morče 5kg
  Krmivo beaphar care morče 5kg

  Kompletní superprémiové krmivo pro morčata. Care+ Guinea pigs je velice chutné super prémiové krmivo, které bylo vyvinuto ve spolupráci s chovateli, veterináři a..

  1129.00 Kč
 • Vitakraft emotion complete činčila 800g
  Vitakraft emotion complete činčila 800g

  Kompletní krmivo pro činčily. Všechny ingredience, živiny a minerály jsou obsaženy v jedné peletce. Tím se předchází vybírání ze směsi a zajistí se vyvážená a..

  129.00 Kč© 2019 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.