Krmivo versele-laga complete pro potkany a myši 2kg

Krmivo versele-laga complete pro potkany a myši 2kg

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a doplňky stravy
Dodavatel:Versele-Laga
Cena:383.00 Kč

Kompletní a chutné krmivo z extrudovaných pelet pro potkany a myši - kompletní krmivo. Krmivo Rat Complete zajišťuje tyto funkce:  Dental Care (péče o chrup) U potkanů se mohou občas objevit problémy s chrupem. Obvykle se jedná o přímý důsledek nevhodného krmení, které nedostatečně přispívá k přirozenému obrusu zubů. Tvrdé, křupavé pelety Rat Complete takovýto obrus umožňují.  Vegetables (čerstvá zelenina) Proces extruze umožňuje přidávat do pelet čerstvou zeleninu. Přídavek nejméně 10 % čerstvé zeleniny zajišťuje lahodnou chuť pelet. To v kombinaci s vlákninou a texturou činí z Rat Complete krmivo pro krysy s vysokým stupněm poživatelnosti.  Chicken `n` Fish (kuře a ryba) Živočišné bílkoviny a tuky obsažené v krmivu Rat Complete pocházejí převážně z kuřat a ryb. Kuřata jsou pro svůj vysoký obsah esenciálních aminokyselin nutričně velmi hodnotná a navíc jsou také lehce stravitelná. Ryby jsou zase důležitým zdrojem omega-3 mastných kyselin. * High Protein (vysoký obsah bílkovin)...


 • Krmivo beaphar nature králík junior 1,25kg
  Krmivo beaphar nature králík junior 1,25kg

  Beaphar Nature králí junior je zdravé a chutné prémiové krmivo pro mladé králíky. Krmivo je 100% bezobilninové a má vysoký podíl surové vlákniny. Tato kombinace..

  159.00 Kč
 • Krmivo beaphar nature morče 1,25kg
  Krmivo beaphar nature morče 1,25kg

  Beaphar Nature morče je zdravé a chutné prémiové krmivo pro morčata. Krmivo je 100% bezobilninové a má vysoký podíl surové vlákniny. Tato kombinace přispívá ke..

  159.00 Kč© 2019 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.