Krmivo eheim green flakes 275ml

Krmivo eheim green flakes 275ml

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo pro ryby
Dodavatel:Eheim
Cena:169.00 Kč

Kompletní krmivo pro všechny sladkovodní i mořské býložravé ryby. Krmivo obsahuje  velmi snadno stravitelné rostlinné složky a čerstvých mořských řasách. Živiny, vitamíny a stopové prvky podporují vitalitu, růst a odolnost. Krmivo je profesionálně připravováno pouze z kvalitních surovin. Skládá se hlavně z přírodních a čerstvých surovin a obsahuje proteiny a tuky, nenasycené mastné kyseliny, vitamíny a stopové prvky ve správném poměru. Důležitým znakem je minimální obsah nestravitelných surovin, např. popela a celkové optimální vyvážení krmiva, což znamená, že je lépe stravitelné, tj. vzniká méně odpadních látek a není nutná tak častá výměna vody. Vzhledem k přirozeným vazebným vlastnostem surovin udržuje krmivo svůj tvar a voda zůstává čistá.   Hrubý protein 35.00 % Tuky 18.00 % Vláknina 1.00 % Popel 8.00 % E...


 • Eheim green tabs 275ml
  Eheim green tabs 275ml

  Kompletní krmivo - vysoce kvalitní výživa ve formě tablet pro všechny sladkovodní býložravé ryby, které žijí převážně u dna a krmí se hlavně rostlinami a/nebo..

  229.00 Kč
 • Krmivo eheim gran 275ml
  Krmivo eheim gran 275ml

  EHEIM GRAN je vysoce kvalitní kompletní krmivo pro všechny akvarijní ryby. Krmivo je profesionálně připravováno pouze z kvalitních surovin. Skládá se hlavně..

  179.00 Kč
 • Krmivo eheim green gran 275ml
  Krmivo eheim green gran 275ml

  Kompletní výživa pro býložravé ryby. Proteiny, tuky, vitamíny, minerály a stopové prvky byly proto vyváženy tak, aby vyhovovaly zejména druhům býložravých cichlid..

  159.00 Kč© 2019 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.