Krmivo beaphar care morče 1.5kg

Krmivo beaphar care morče 1.5kg

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a doplňky stravy
Dodavatel:Beaphar
Cena:288.00 Kč

Kompletní superprémiové krmivo pro morčata. Care+ Guinea pigs je velice chutné super prémiové krmivo, které bylo vyvinuto ve spolupráci s chovateli, veterináři a odborníky na výživu. Je to 100% extrudované krmivo, tedy každá peleta má stejné složení (vše v jednom). Díky tomu máte jistotu že Vaše morče má vše co potřebuje, protože je eliminována možnost vybírání částí potravy. Krmný návod: protože je krmivo velice chutné, Vaše morče jej bude opravdu milovat. Přesto je nutné přecházet na nové krmivo postupně. Proto v prvních dnech smíchejte Care+ se starým krmivem, dávku postupně zvyšujte, až zcela přejdete na nové krmivo. Doporučená dávka pro jedno morče je 30-50 g na den. Tato dávka může být rozdělena na dvě menší jídla (ráno a večer). Morče může mít neomezený přístup k čerstvému senu. Zajistěte přístup k čerstvé pitné vodě. Složení: obiloviny, deriváty rostlinného původu, extrakt z rostlinných proteinů, semena, minerály, kvasnice, zelenina, Yucca Shidigera, řasy (min. 0.01%...


 • Krmivo beaphar care činčila 1.5kg
  Krmivo beaphar care činčila 1.5kg

  Kompletní superprémiové krmivo pro činčily. Care+ Chinchilla je velice chutné super prémiové krmivo, které bylo vyvinuto ve spolupráci s chovateli, veterináři a..

  285.00 Kč
 • Krmivo beaphar care potkan 1.5kg
  Krmivo beaphar care potkan 1.5kg

  Kompletní superprémiové krmivo pro potkany. Care+ Rat je velice chutné super prémiové krmivo, které bylo vyvinuto ve spolupráci s chovateli, veterináři a odborníky na..

  288.00 Kč
 • Krmivo beaphar care králík junior 1.5kg
  Krmivo beaphar care králík junior 1.5kg

  Kompletní superprémiové krmivo pro mladé králíky do 10 měsíců. Care+ Jinior Rabbit je velice chutné super prémiové krmivo, které bylo vyvinuto ve spolupráci s..

  288.00 Kč
 • Krmivo beaphar care křečík 250g
  Krmivo beaphar care křečík 250g

  Kompletní superprémiové krmivo pro zakrslé křečky. Care+ Křeček zakrslý je extrudované super prémiové krmivo. Každá granule má stejné složení, čímž se..

  88.00 Kč© 2019 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.