Krmivo beaphar care králík junior 1.5kg

Krmivo beaphar care králík junior 1.5kg

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a doplňky stravy
Dodavatel:Beaphar
Cena:288.00 Kč

Kompletní superprémiové krmivo pro mladé králíky do 10 měsíců. Care+ Jinior Rabbit je velice chutné super prémiové krmivo, které bylo vyvinuto ve spolupráci s chovateli, veterináři a odborníky na výživu. Je to 100% extrudované krmivo, tedy každá peleta má stejné složení (vše v jednom). Díky tomu máte jistotu že Váš králík má vše co potřebuje, protože je eliminován možnost vybírání částí potravy. Krmný návod: králík ve věku 3 týdnů může dostat příležitostně malé množství krmivo Care+ a sena jako doplněk mateřského mléka. Ve věku 6-10 týdnů můžou být mladí králíci zcela převedeni na kompletní krmivo. Pokud přecházíte na nové krmivo, během prvního týdne míchejte Care+ se starým krmivem a postupně zvyšujte poměr. V prvních 6 měsících může Váš králík sníst tolik krmiva, kolik potřebuje. Od 6 měsíce podávejte cca 35 g krmiva na 1 kg hmotnosti denně. Tato dávka může být rozdělena na dvě menší jídla (ráno a večer). Složení: obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, zelenina,...


 • Krmivo beaphar care křečík 250g
  Krmivo beaphar care křečík 250g

  Kompletní superprémiové krmivo pro zakrslé křečky. Care+ Křeček zakrslý je extrudované super prémiové krmivo. Každá granule má stejné složení, čímž se..

  88.00 Kč
 • Krmivo beaphar care morče 250g
  Krmivo beaphar care morče 250g

  Kompletní superprémiové krmivo pro morčata. Care+ Guinea pigs je velice chutné super prémiové krmivo, které bylo vyvinuto ve spolupráci s chovateli, veterináři a..

  88.00 Kč
 • Krmivo beaphar care činčila 250g
  Krmivo beaphar care činčila 250g

  Kompletní superprémiové krmivo pro činčily. Care+ Chinchilla je velice chutné super prémiové krmivo, které bylo vyvinuto ve spolupráci s chovateli, veterináři a..

  88.00 Kč
 • Krmivo beaphar care křeček 250g
  Krmivo beaphar care křeček 250g

  Kompletní superprémiové krmivo pro křečky. Care+ Hamster je velice chutné super prémiové krmivo, které bylo vyvinuto ve spolupráci s chovateli, veterináři a odborníky..

  88.00 Kč© 2019 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.