Krmivo beaphar care králík 1.5kg

Krmivo beaphar care králík 1.5kg

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a doplňky stravy
Dodavatel:Beaphar
Cena:288.00 Kč

Kompletní superprémiové krmivo pro králíky. Care+ Rabbit je velice chutné super prémiové krmivo, které bylo vyvinuto ve spolupráci s chovateli, veterináři a odborníky na výživu. Je to 100% extrudované krmivo, tedy každá peleta má stejné složení (vše v jednom). Díky tomu máte jistotu že Váš králík má vše co potřebuje, protože je eliminován možnost vybírání částí potravy. Krmný návod: protože je krmivo velice chutné, Váš králík jej bude opravdu milovat. Přesto je nutné přecházet na nové krmivo postupně. Proto v prvních dnech smíchejte Care+ se starým krmivem, dávku postupně zvyšujte, až zcela přejdete na nové krmivo. Doporučená dávka pro zakrslého králíka je cca 60 g, pro králíky Dutch Lop-ear cca 85 g, pro králíky Rex cca 115 g, pro králíky French Lop-ear, Flemish Giant a Belgian Hare 170-450 g, pro králíky English Giant 340-450 g na den. Tato dávka může být rozdělena na dvě menší jídla (ráno a večer). Složení: obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, zelenina,...


 • Krmivo beaphar care morče 1.5kg
  Krmivo beaphar care morče 1.5kg

  Kompletní superprémiové krmivo pro morčata. Care+ Guinea pigs je velice chutné super prémiové krmivo, které bylo vyvinuto ve spolupráci s chovateli, veterináři a..

  288.00 Kč
 • Krmivo beaphar care činčila 1.5kg
  Krmivo beaphar care činčila 1.5kg

  Kompletní superprémiové krmivo pro činčily. Care+ Chinchilla je velice chutné super prémiové krmivo, které bylo vyvinuto ve spolupráci s chovateli, veterináři a..

  285.00 Kč
 • Krmivo beaphar care králík junior 1.5kg
  Krmivo beaphar care králík junior 1.5kg

  Kompletní superprémiové krmivo pro mladé králíky do 10 měsíců. Care+ Jinior Rabbit je velice chutné super prémiové krmivo, které bylo vyvinuto ve spolupráci s..

  288.00 Kč© 2019 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.