Krmivo applaws dry cat mořské ryby, losos 6kg

Krmivo applaws dry cat mořské ryby, losos 6kg

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Applaws
Cena:849.00 Kč

Kompletní krmivo pro dospělé kočky 100% přírodní, kompletní krmivo se speciálním složením pro dospělé kočky Které obsahuje minimálně 50% mořských ryb a lososa, zeleninu a přírodní extrakty. V krmivu jsou přírodní omega-3 a omega-6 mastné kyseliny pro lesklou srst a zdravou kůži, aktivní probiotika a prebiotika pomáhající podporovat aktivitu ve střevní flóře a udržují zdravý trávicí systém, výtažky z brusinek pro zdraví močových cest. Při výrobě granulí jsou použity jen vysoce kvalitní a přírodní suroviny bez přidávání jakýchkoli dochucovadel, konzervačních látek a umělých barviv. Neobsahují obiloviny a jsou hypoalergenní. Obsahuje přírodní výtažky z brusinek, známé přínosem pro zdraví močových cest a prebiotika pro zdravý trávicí systém. Přírodní omega 3 a omega 6 mastné kyseliny vyživují srst a zachovávají zdravou kůži. Antioxidační formule obsahuje směs přirozeně se vyskytujících antioxidantů selenu a přírodních tokoferolů. Výhody přírodních antioxidantů jsou stále...


 • Eukanuba cat adult chicken 2kg
  Eukanuba cat adult chicken 2kg

  Kompletní krmivo pro dospělé kočky s kuřecím masem Vysoce kvalitní výživa Na vrcholu fyzické aktivity dospělé kočky vyžadují vysoce kvalitní výživu pro..

  319.00 Kč
 • Brit care cat lucky im vital adult 7kg
  Brit care cat lucky im vital adult 7kg

  Superprémiové hypoalergenní kompletní kuřecí krmivo s rýží Lucky Jmenuji se Lucky a žiji v domě u řeky se psem a Člověkem. Vodu nemám rád, ale občas se jdu..

  799.00 Kč
 • Krmivo schesir pro sterilizované kočky a kočky s nadváhou 400g
  Krmivo schesir pro sterilizované kočky a kočky s nadváhou 400g

  Hypoalergenní, vyvážené krmivo s kuřecím masem Kompletní krmivo pro kočky sterilizované a s nadváhou. Pro zdravý a plnohodnotný život s použitím přírodních..

  89.00 Kč
 • Krmivo schesir maintenance jehněčí 1.5kg
  Krmivo schesir maintenance jehněčí 1.5kg

  Hypoalergenní, vyvážené krmivo s jehněčím masem Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Kompletní krmivo pro kočky s použitím přírodních ingrediencí s..

  229.00 Kč© 2019 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.