Krmivo applaws dry cat kuře 7.5kg

Krmivo applaws dry cat kuře 7.5kg

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Applaws
Cena:799.00 Kč

Kompletní krmivo pro dospělé kočky s obsahem kuřecího masa a zeleniny Prvotřídní krmivo pro dospělé kočky Krmivo pro kočky s 80% obsahem kuřete, které je bez obsahu konzervantů, dochucovadel a barviv. Je zcela bez obilovin a proto je hypoalergenní s nízkým obsahem sacharidů a vysokým podílem masa. Obsahuje prvotřídní maso, zeleninu a bylinkové extrakty. Krmivo je přírodně konzervováno vitamínem E a rozmarýnovým olejem. Obsahuje přírodní výtažky z brusinek, známé přínosem pro zdraví močových cest a prebiotika pro zdravý trávicí systém. Přírodní omega 3 a omega 6 mastné kyseliny vyživují srst a zachovávají zdravou kůži. Antioxidační formule obsahuje směs přirozeně se vyskytujících antioxidantů selenu a přírodních tokoferolů. Výhody přírodních antioxidantů jsou stále více uznávány, jako důležité pro zdraví a vitalitu.  Díky vysoké výživové hodnotě a vysoké koncentraci přírodních surovin je nutné těmito granulemi krmit méně v porovnání s jinými. Přechod na granule Applaws doporučujeme...


 • Krmivo applaws dry cat kuře & losos 7.5kg
  Krmivo applaws dry cat kuře & losos 7.5kg

  Kompletní krmivo pro dospělé kočky s obsahem kuřecího masa, lososa a zeleniny Prvotřídní krmivo pro dospělé kočky Krmivo pro kočky minimálně s 80% obsahem kuřete a..

  799.00 Kč
 • Krmivo applaws dry cat mořské ryby, losos 6kg
  Krmivo applaws dry cat mořské ryby, losos 6kg

  Kompletní krmivo pro dospělé kočky 100% přírodní, kompletní krmivo se speciálním složením pro dospělé kočky Které obsahuje minimálně 50% mořských ryb a..

  679.00 Kč
 • Krmivo applaws dry cat kuře, kachna 7.5kg
  Krmivo applaws dry cat kuře, kachna 7.5kg

  Kompletní krmivo pro dospělé kočky s obsahem kuřecího masa, kachny a zeleniny Prvotřídní krmivo pro dospělé kočky Krmivo pro kočky bez obsahu konzervantů,..

  799.00 Kč© 2019 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.