Krmivo Beaphar XtraVital Králík 2.5kg

Krmivo Beaphar XtraVital Králík 2.5kg

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a doplňky stravy
Cena:277.3 Kč

Prémiové krmivo s nízkým obsahem tuku pro králíky. Extrémně dobře stravitelné a vyvážené prémiové krmivo, obsahuje všechny důležité vitamíny společně s minerálními látkami, (které jsou obaleny proteinovým obalem, aby se zlepšil jejich příjem). Krmivo je ušito na míru dle krmných požadavků králíků. Je bohaté na proteiny, stimulující optimální trávení. V přídavku XtraVital je nízký obsah tuku, aby se předešlo tvorbě tuku v okolí vnitřních orgánů králíka. S přídavkem Echinacei, rostlinného extraktu, který udržuje zdravý imunitní systém. Zajišťuje živost a čipernost vašeho králíka. S tímto krmivem zajistíte kvalitní srst a zdravou pokožku vašeho miláčka. Krmný návod: králík by měl mít zajištěn volný přístup k potravě během celého dne, protože jeho zažívací ústrojí by mělo být stále plné. Složení: vysoce hodnotná vojtěška, kukuřice, hrách, extrudovaná pšenice, fazolové vločky, rohovník obecný, oves, extrudovaná vojtěška, vysoce hodnotná sója, mrkvové vločky. Jakostní znaky: proteiny 15%, vlhkost 10,8%, tuky 3%, hrubé popeloviny 5,6%, vláknina 14%, vápník 0,94%, fosfor 0,48%, vitamín A 6500 m.j./ kg, vitamín D3 900 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 1000 mg / kg, měď 8 mg / kg.


 • Krmivo Beaphar XtraVital Morče 1kg
  Krmivo Beaphar XtraVital Morče 1kg

  Kompletní krmivo s extra přídavkem vitamínu C pro morčata. Extrémně dobře stravitelné a vyvážené prémiové krmivo. Morčata mají speciální výživové požadavky,..

  129.5 Kč
 • Krmivo Beaphar XtraVital Morče 2.5kg
  Krmivo Beaphar XtraVital Morče 2.5kg

  Kompletní krmivo s extra přídavkem vitamínu C pro morčata. Extrémně dobře stravitelné a vyvážené prémiové krmivo. Morčata mají speciální výživové požadavky,..

  277.3 Kč
 • Krmivo Beaphar XtraVital Křeček 500g
  Krmivo Beaphar XtraVital Křeček 500g

  Prémiové krmivo s krůtím masem pro křečky. Je extrémně dobře stravitelné a vyvážené prémiové krmivo. Obsahuje živočišné proteiny získané z přídavku..

  99.13 Kč
 • Krmivo Beaphar XtraVital Potkan 500g
  Krmivo Beaphar XtraVital Potkan 500g

  Kompletní krmivo pro potkany. Je extrémně dobře stravitelné a vyvážené prémiové krmivo se živočišnými proteiny získanými z přídavku čerstvého krůtího masa...

  99.13 Kč



© 2019 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.