Krmivo Alpha Spirit Only Fish 1.47kg

Krmivo Alpha Spirit Only Fish 1.47kg

Krmivo Alpha Spirit Only Fish 1.47kg

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Cena:460.0 Kč

Kompletní krmivo pro dospělé psy malých a středních plemen. Krmivo má jedinečné složení, s bohatě vyváženým obsahem mastných kyselin, které se přirozeně tvoří v čerstvých rybách. Čerstvé rybí bílkoviny jsou lehce stravitelné a přizpůsobené tak, aby byly vhodné pro malá a střední plemena. Rybí maso také obsahuje méně tuku, přičemž mastné kyseliny podporují řadu důležitých funkci. S obsahem multi-vitamínů a přírodních minerálních látek je ideální pro udržení zdravého způsobu života Vašeho psa. Praktické balení ve vaničkách udržuje krmivo neustále čerstvé.Složení: čerstvé ryby ze středozemního moře 85% (čerstvý tuňák, čerstvé sardele, čerstvý mečoun, čerstvá makrela, čerstvý mořský okoun, čertsvého sardinky, výhonky z luštěnin (zelený hrášek, bílé fazole, čočka), glycerin extrakt z juky, výtažek z pivních kvasnic, taurin, glukosamin, chondroitin sulfát.Přírodní konzervační látky: tymián a rozmarýn.


 • Dropsy DAFIKO banánové 75g
  Dropsy DAFIKO banánové 75g

  Banánové bonbony pro hlodavce, doplňkové krmivo. Krmný návod: podávejte 2-5 ks denně. Složení: obiloviny, cukry, tuky a oleje, sušená syrovátka, sušené mléko,..

  31.30 Kč
 • Dropsy DAFIKO jahodové 75g
  Dropsy DAFIKO jahodové 75g

  Jahodové bonbony pro hlodavce, doplňkové krmivo. Krmný návod: podávejte 1-3 ks denně. Složení: obiloviny, tuky a oleje, cukry, sušená syrovátka, sušené mléko,..

  31.30 Kč
 • Dropsy DAFIKO sýrové 75g
  Dropsy DAFIKO sýrové 75g

  Sýrové bonbony pro hlodavce, doplňkové krmivo. Krmný návod: podávejte 1-3 ks denně. Složení: obiloviny, cukry, tuky a oleje, sušená syrovátka, sušené mléko,..

  31.30 Kč
 • Dropsy DAFIKO karotenové 75g
  Dropsy DAFIKO karotenové 75g

  Mrkvové bonbony pro hlodavce, doplňkové krmivo. Krmný návod: podávejte 1-3 ks denně. Složení: obiloviny, tuky a oleje, cukry, sušená syrovátka, sušené mléko,..

  31.30 Kč© 2018 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.