Krmivo Alpha Spirit Only Fish 1.47kg

Krmivo Alpha Spirit Only Fish 1.47kg

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Cena:460.0 Kč

Kompletní krmivo pro dospělé psy malých a středních plemen. Krmivo má jedinečné složení, s bohatě vyváženým obsahem mastných kyselin, které se přirozeně tvoří v čerstvých rybách. Čerstvé rybí bílkoviny jsou lehce stravitelné a přizpůsobené tak, aby byly vhodné pro malá a střední plemena. Rybí maso také obsahuje méně tuku, přičemž mastné kyseliny podporují řadu důležitých funkci. S obsahem multi-vitamínů a přírodních minerálních látek je ideální pro udržení zdravého způsobu života Vašeho psa. Praktické balení ve vaničkách udržuje krmivo neustále čerstvé.Složení: čerstvé ryby ze středozemního moře 85% (čerstvý tuňák, čerstvé sardele, čerstvý mečoun, čerstvá makrela, čerstvý mořský okoun, čertsvého sardinky, výhonky z luštěnin (zelený hrášek, bílé fazole, čočka), glycerin extrakt z juky, výtažek z pivních kvasnic, taurin, glukosamin, chondroitin sulfát.Přírodní konzervační látky: tymián a rozmarýn.


 • Krmivo RUNNER Adult Chicken 15kg
  Krmivo RUNNER Adult Chicken 15kg

  Kompletní, vyvážené krmivo s kuřecím masem pro dospělé psy. Obsahuje vysoce kvalitní ingredience: kuřecí a rybí maso bohaté na vysokohodnotné bílkoviny pro silné a..

  573.0 Kč
 • Carnilove Salmon Turkey for Large Breed Adult 12kg
  Carnilove Salmon Turkey for Large Breed Adult 12kg

  Superprémiové kompletní krmivo bez obilovin a bez brambor pro dospělé psy velkých plemen (od 25 kg) Navrženo v souladu s původní přirozenou skladbou potravy Dospělí psi..

  1277. Kč
 • Carnilove Duck Pheasant for Adult 1,5kg
  Carnilove Duck Pheasant for Adult 1,5kg

  Superprémiové kompletní krmivo bez obilovin a bez brambor pro dospělé psy všech plemen Navrženo v souladu s původní přirozenou skladbou potravy Dospělí psi všech..

  190.4 Kč
 • Carnilove Salmon Turkey for Large Breed Adult 1.5kg
  Carnilove Salmon Turkey for Large Breed Adult 1.5kg

  Superprémiové kompletní krmivo bez obilovin a bez brambor pro dospělé psy velkých plemen (od 25 kg) Navrženo v souladu s původní přirozenou skladbou potravy Dospělí psi..

  199.1 Kč© 2019 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.