Kracker vitakraft sittich egg 2ks

Kracker vitakraft sittich egg 2ks

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pochoutky pro ptáky
Dodavatel:Vitakraft
Cena:39.00 Kč

Tyčinky s medem a vejci pro andulky - doplňkové krmivo pro andulky a malé papoušky. Speciální tyčinky s vejci a medem k doplnění běžné stravy pro drobné okrasné ptactvo. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: obiloviny, vejce a výrobky z vajec (vejce 0,2%), kvasnice, minerální látky, med, mořské řasy. Jakostní znaky: proteiny 10,9%, vlhkost 10%, popeloviny 6,7%, vláknina 5,2%, tuky 3,1%, vápník 1,3%, fosfor 0,5%, vitamín A 6620 m.j./ kg, vitamín D3 662 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 59,2 mg / kg.


 • Kracker vitakraft sittich kiwi 2ks
  Kracker vitakraft sittich kiwi 2ks

  Tyčinky s kiwi pro andulky - doplňkové krmivo pro malé papoušky. Speciální tyčinky s kiwi k doplnění běžné stravy pro drobné okrasné ptactvo. Krmný návod:..

  39.00 Kč
 • Kracker vitakraft kanar fruit 2ks
  Kracker vitakraft kanar fruit 2ks

  Tyčinky s ovocem pro kanárky - doplňkové krmivo. Speciální tyčinky s ovocem pro doplnění běžné stravy. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. ..

  39.00 Kč
 • Tyčinky versele-laga eggs & oystershells pro kanáry 60g
  Tyčinky versele-laga eggs & oystershells pro kanáry 60g

  Tyčinky s vejci a ústřicemi pro kanáry - 2 ks - doplňkové krmivo pro ptactvo. krmivo je opatřeno závěsným klipem. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k..

  33.00 Kč© 2019 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.