Difuzér no stress sada pes 30ml

Difuzér no stress sada pes 30ml

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zdraví a vitalita
Dodavatel:Beaphar
Cena:439.00 Kč

Jedna náplň (30 ml) snižuje stres a nežádoucí chování u psů všech věkových kategorií a plemen po dobu přibližně 4 týdnů. Uklidňuje psy během stresových situací: změna prostředí bouřky ohňostroje apod. Snižuje problémy s chováním: nadměrné štěkání, destruktivní chování, značkování apod. Sada obsahuje: 1x difuzér 1x náplň 30 ml Návod k obsluze: odšroubujte víčko náplně. Nasaďte náplň do difuzéru a zasuňte zástrčku do zásuvky. Vhodné pro prostor do 50m2. Aby bylo dosaženo optimálního účinku, zvolte zásuvku v místě, kde se nachází váš mazlíček nejčastěji. Účinkovat začíná přibližně 1 hodinu po připojení do zásuvky. Pokud dojde k vyčerpání kapaliny z náplně, odpojte difuzér z elektrické zásuvky. Složení: ethyl-2,3-epoxy-3-fenylbutyrát, Eukalyptol, Linalool, olej z kozlíku lékařského. Bezpečnostní upozornění: H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P103 Před použitím si přečtěte údaje...


 • Náplň náhradní no stress pes 30ml
  Náplň náhradní no stress pes 30ml

  Uklidňuje psy během stresových situací: změna prostředí, bouřky, ohňostroje apod. Snižuje problémy s chováním: nadměrné štěkání destruktivní..

  169.00 Kč
 • Difuzér no stress sada kočka 30ml
  Difuzér no stress sada kočka 30ml

  Jedna náplň (30 ml) snižuje stres a nežádoucí chování u koček všech věkových kategorií a plemen po dobu přibližně 4 týdnů. Uklidňuje kočky během stresových..

  439.00 Kč
 • Náplň náhradní no stress kočka 30ml
  Náplň náhradní no stress kočka 30ml

  Uklidňuje kočky během stresových situací: změna prostředí, bouřky, ohňostroje apod. Snižuje problémy s chováním: nadměrné mňoukání destruktivní..

  169.00 Kč
 • Vesta scruffs insect shield vest xxs hnědá
  Vesta scruffs insect shield vest xxs hnědá

  Scruffs, společně s Insect Shield®, vyvinuli vestu pro psy. Insect Shield® existuje již od roku 1996 a je plně specializovaný na účinnou ochranu proti hmyzu a zápachu. Za..

  289.00 Kč© 2019 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.