Difuzér CatComfort sada 48ml

Difuzér CatComfort sada 48ml

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zdraví a vitalita
Cena:0.83 Kč

Sada obsahuje feromony, které vaše kočka zná. Jednoduchým způsobem pomáhá ke zklidnění vašeho mazlíčka a omezuje problémy s chováním jako je například nevhodné škrábání nebo značkování močí. Sada CatComfort obsahuje: difuzér + náplň 48ml Efektivní pro plochu do velikosti 70m2 Účinnost až 30 dní Snadné použití do standardní zásuvky Návod k použití: Používejte pouze do zásuvek 230V. NEPOUŽÍVJETE do prodlužovacích přívodů, prodlužovacích kabelů, adaptérů. Děti musí být po dozorem, ujistěte se, že si se spotřebičem nehrají. Spotřebič může být použit pouze s doporučenou náhradní náplní. Použití jiných náplní může způsobit riziko požáru. Zařízení má horký povrch, aby docházelo k odpařování aktivních složek, povrchu se během používání nedotýkejte. NEPŘIPOJUJTE: pod žádným elektrickým zařízením, pod nebo blízko nábytku, na prodlužovací přívod, kabel  nebo adaptér. Minimální volný prostor nad difuzérem by měl činit 1,2m. Neponořujte do vody. Nezapojujte do zásuvky vzhůru nohama. Zařízení měňte každých 6 měsíců. Se zařízením používejte pouze náhradní náplň Beaphar. Beaphar nenese zodpovědnost za poškození, poranění nebo špatnou funkci způsobenou použitím jakékoliv jiné náplně v difuzéru Beaphar. NEBEZPEČÍ: Obsahuje: hydrokarbony, C14-C19, izoalkany, <2% aromata. Při použití a vdechnutí do dýchacích cest může být smrtelný. Držte z dosahu dětí. Před použitím se přečtěte návod. PŘI POŽITÍ: okamžitě přivolejte lékaře, nevyvolávejte zvracení. Opakované působení na kůži může vyvolat její vysušování nebo praskání. Složení: Analog F3 kočičího tvářového feromonu 2%, Izoparafinické hydrokarbony 100g.


 • Sprej CatComfort 60ml
  Sprej CatComfort 60ml

  Uklidňující sprej CatComfort  je ideální pro použití v domácnosti a při cestování. Uklidňuje kočky a koťata na bázi tvářového feromonu. Aplikací na..

  0.83 Kč
 • Sprej CatComfort 30ml
  Sprej CatComfort 30ml

  Uklidňující sprej CatComfort  je ideální pro použití v domácnosti a při cestování. Uklidňuje kočky a koťata na bázi tvářového feromonu. Aplikací na..

  0.83 Kč
 • Obojek Foresto antiparazitní kočka malý pes 38cm světýlko zdarma
  Obojek Foresto antiparazitní kočka malý pes 38cm světýlko zdarma

  Repelentní antiparazitní obojek pro kočky a malé psy o váze do 8kg. Foresto obojek proti blechám a klíšťatům chrání vašeho psa a kočku tím, že blechy a..

  577.69 Kč
 • Obojek Foresto antiparazitní 70cm světýlko zdarma
  Obojek Foresto antiparazitní 70cm světýlko zdarma

  Repelentní antiparazitní obojek pro psy nad 8kg. Foresto obojek proti blechám a klíšťatům chrání vašeho psa tím, že blechy a klíšťata hubí, ale rovněž..

  742.98 Kč



© 2019 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.