Dávkovač tekutin automatický eheim autoliquid

Dávkovač tekutin automatický eheim autoliquid

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Akvarijní technika a náhradní díly
Dodavatel:Eheim
Cena:899.00 Kč

Automatický dávkovač na kapalné hnojivo na rostliny. Automatické hnojení akvarijních rostlin živinami, které nemají dlouhodobou stabilitu Denní základní péče - i během dovolené Pouze vhodný pro tekuté hnojivo - optimální je EHEIM autoDünger (1 ampulka je postačující na 10 dní v nádrži 100 l) Režim hnojení je snadno programovatelný (3 možnosti) Ruční rušení také stiskem tlačítka - Jednoduše vložte jej na kryt akvária (zajistěte ho hákovitým páskem) nebo jej přišroubujte k tabuli s držákem při otevření akvária (příslušenství součástí dodávky) Baterie jsou součástí balení  Funkční klávesy odolné proti stříkající vodě - Nízká hodnota se zobrazí, když je baterie slabá  


 • Krmítko marina nutramatic economy
  Krmítko marina nutramatic economy

  Automatické krmítko, krmící 2 x denně. Použití: krmítko naplníte vločkami a pomocí příčky nastavíte požadovanou dávku, která se do akvária uvolní. Před..

  749.00 Kč
 • Krmítko hagen na nítěnky
  Krmítko hagen na nítěnky

  Kulaté krmítko na nítěnky s přísavkou. Průměr: 7 cm...

  49.00 Kč
 • Krmítko juwel automatické
  Krmítko juwel automatické

  Programovatelné, automatické krmítko pro všechny typy akvárií. - Pro vločky, pelety a tablety. - Nastavitelný čas a množství krmení. - Kapacita krmení pro cca. 30..

  889.00 Kč
 • Krmítko automatické eheim
  Krmítko automatické eheim

  Snadno srozumitelné programování Další program pro dvojí krmení Aktivně provzdušněná potravinová komora Kapacita cca 100 ml - Další dávka je možná..

  1149.00 Kč© 2019 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.