Beaphar no stress spot on pro kočky

Beaphar no stress spot on pro kočky

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zdraví a vitalita
Dodavatel:Beaphar
Cena:139.00 Kč

Beaphar No Stress Spot On je vhodný pro všechna plemena a věkové kategorie koček. Snižuje stres u koček a udržuje je v klidu díky zklidňujícímu účinku extraktu kozlíku lékařského, který je obsažen v mikrokapslích. Ty fungují na principu pomalého uvolňování a dlouhodobého účinku. Používá se v případě nadměrného mňoukání nebo prskání v důsledku odloučení, návštěvy veterináře, při cestování, bouřce či v případě destruktivního nebo nežádoucího územního chování. Účinnost obojku - 6 týdnů. Složení: 100% přírodní extrakt z kozlíku lékařského Doporučené dávkování: každý týden aplikujte 1 pipetu přímo na kůži mezi ušima. Extrakt se aktivuje do 1 hodiny po aplikaci. Návod k použití: Nepoužívejte u nemocných koček nebo koček, které se zotavují.


 • No stress treats cat 35g
  No stress treats cat 35g

  Doplňkové krmivo pro kočky ve formě křupavých polštářků s atraktivní vůní pro kočky. Tento přírodní uklidňující přípravek obsahuje léčivé rostliny..

  51.00 Kč
 • No stress collar cat 35cm
  No stress collar cat 35cm

  Zklidňující obojek pro kočky obsahuje esenciální oleje, které odvádějí pozornost úzkostných a nerevózních koček od stresových faktorů. Obojek se doporučuje..

  151.00 Kč
 • Difuzér no stress sada kočka 30ml
  Difuzér no stress sada kočka 30ml

  Jedna náplň (30 ml) snižuje stres a nežádoucí chování u koček všech věkových kategorií a plemen po dobu přibližně 4 týdnů. Uklidňuje kočky během stresových..

  351.00 Kč© 2019 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.