Beaphar No Stress Spot On pro kočky

Beaphar No Stress Spot On pro kočky

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zdraví a vitalita
Cena:135.5 Kč

Beaphar No Stress Spot On je vhodný pro všechna plemena a věkové kategorie koček. Snižuje stres u koček a udržuje je v klidu díky zklidňujícímu účinku extraktu kozlíku lékařského, který je obsažen v mikrokapslích. Ty fungují na principu pomalého uvolňování a dlouhodobého účinku. Používá se v případě nadměrného mňoukání nebo prskání v důsledku odloučení, návštěvy veterináře, při cestování, bouřce či v případě destruktivního nebo nežádoucího územního chování. Složení: 100% přírodní extrakt z kozlíku lékařského Doporučené dávkování: každý týden aplikujte 1 pipetu přímo na kůži mezi ušima. Extrakt se aktivuje do 1 hodiny po aplikaci. Návod k použití: Nepoužívejte u nemocných koček nebo koček, které se zotavují.


 • No Stress Spray Cats 125ml
  No Stress Spray Cats 125ml

  Roztok 10% kozlíku lékařského pro použití na přepravkách a pelíšcích ve kterých přebývá kočka v období stresu a neklidu. Sprej rozptyluje kočky nacházející se..

  185.1 Kč
 • No Stress Collar Cat 35cm
  No Stress Collar Cat 35cm

  Zklidňující obojek pro kočky obsahuje esenciální oleje, které odvádějí pozornost úzkostných a nerevózních koček od stresových faktorů. Obojek se doporučuje..

  147.9 Kč
 • No Stress Tablets 20 tbl.
  No Stress Tablets 20 tbl.

  Doplňkové krmivo pro psy a kočky. Přírodní zklidňující tablety s obsahem výtažků z léčivých rostlin (meduňka, rozmarýn, lípa a chmel). Doporučuje se..

  160.0 Kč© 2019 Chovatelské potřeby a krmivo nejen pro psy a kočky.